55 Uzman: Shiba Inu (SHIB) Bu Seviyeleri Görebilir!

Shiba Inu, piyasa genelindeki gerilemeye rağmen 0,00001 doların üzerindeki değerini korumayı başardı. Ancak sektör uzmanları 2025 yılına kadar değerinde ciddi bir artış öngörüyor. Bu başarı, Shibarium beta ağında yoğun testlerin devam ettiğini gösteriyor ve Shiba Inu L2 ağının piyasaya sürüldüğünde alacağı potansiyel benimseme oranını yansıtabilir.

Shiba Inu için boğa fiyat tahminleri!

Shiba Inu (SHIB), son üç gündür daha geniş kripto piyasasını etkileyen devam eden düşüş trendi karşısında kayda değer bir esneklik sergiledi. Düşüş baskısına rağmen, varlık 0,00001 dolar ile kritik seviyenin üzerindeki konumunu korumayı başardı. Finder’dan bir endüstri uzmanları paneli daha önce önümüzdeki iki yıl içinde fiyatında %350’lik önemli bir artış öngörmüştü.

Önde gelen bir FinTech karşılaştırma platformu olan Finder, daha önce Shiba Inu’nun fiyat hareketlerinin bilinçli bir değerlendirmesini sağlamak için FinTech endüstrisindeki 55 uzmandan oluşan bir panelden içgörü toplamıştı. Bu saygın uzmanlar paneli, 2025 yılına kadar SHIB’nin fiyatının beklenen yönü konusunda toplu bir anlaşmaya vardı. Bu panelin ortak tahmini, Shiba Inu’nun 2025 yılına kadar 0,00004930 dolara yükseleceği yönündeydi. Bu fiyat hedefine ulaşılması, varlığın bugünkü değeri olan 0,00001025 dolardan %380’lik önemli bir artış anlamına geliyor.

Öte yandan, FxPro’da bir piyasa uzmanı ve kıdemli finansal analist olan Alex Kuptsikevich, SHIB’nin fiyatı konusunda daha yükselişli bir görünüme sahip. Finans uzmanı, SHIB’nin 2025 yılına kadar 0,0001 dolar gibi kayda değer bir fiyata ulaşacağını tahmin ederek mevcut değerinden %875 gibi önemli bir artışa işaret ediyor. Kuptsikevich, “Bu birçok meme-coin’den sadece biri. Kripto piyasasının gelecekteki dalgalarını yönlendirebilecek olsa da, 2021’de olduğu gibi kükremesi pek olası değil,” diyor.

Panelistler ayrıca Shiba Inu’nun katman-2 ağı olan Shibarium’un varlığın fiyat hareketlerini ve daha geniş Shiba Inu ekosistemini destekleme potansiyelini de hesaba katıyor. Uzmanların %25’i Shibarium’un SHIB’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağını öngörürken, %22’si herhangi bir etkisi olmayacağına inanıyor.

Shiba Inu 0,00001 doların üzerinde tutunuyor

Bu arada Shiba Inu, ayıların darbelerinden payına düşeni alarak basın saati itibariyle 0,00001 dolar fiyat bölgesi civarında konsolide olmaya devam ediyor. Buna rağmen, varlık son düşüş trendinden en az etkilenenler arasında yer alıyor. SHIB geçtiğimiz hafta %8,88 oranında gerilerken, BTC ve ETH sırasıyla %10,13 ve %11,75 oranında düştü.

Shiba Inu, 10 Mart’ta 0,000009764 dolara düştükten sonra toparlandığından beri 0,00001 dolar seviyesinin üzerinde kaldı. Ancak, geçtiğimiz iki ay boyunca, ayılar yukarı yönlü momentumuna güçlü bir şekilde direndiğinden, varlık Şubat ayının en yüksek seviyesi olan 0,000015 doları geri kazanmakta zorluk çekti. Şu an itibariyle SHIB, yukarı yönde bir hamle daha yapmadan önce 0,000011 doların üzerinde daha istikrarlı bir pozisyon oluşturmasını sağlayacak bir sonraki piyasa desteği seviyesini arıyor.

Shiba Inu ekosistemi için katman-2 ağ çözümü olan Shibarium, beta test aşamasında etkileyici adımlar atmaya devam ediyor. Ağın beta sürümü olan Puppynet, geliştiricilerin güncellenmiş bir Zincir Kimliği ile yeniden piyasaya sürmesinden sadece dört hafta sonra 14 milyon cüzdan eşiğini aştı. Puppynet için belirlenen blok gezgini Puppyscan’den alınan veriler, Shibarium beta ağının şu anda toplam 14.061.584 cüzdana sahip olduğunu gösteriyor. Test ağı bu başarıya 24 Mart’ta yeniden kullanıma sunulduktan ancak bir ay sonra ulaştı.

Shibarium beta ağı

Test net’in 14 saat süren bir kesinti süresinden kurtulmasının ardından 13 Nisan itibariyle cüzdan sayısı 3,122,259 (3.12 milyon) oldu. Mevcut 14 milyon rakamı, test ağındaki cüzdanların sadece dokuz gün içinde %350 oranında arttığını gösteriyor ki bu etkileyici bir başarı. Dahası, Puppynet diğer ölçümlerde de artış kaydetmeye devam etti. Ağdaki toplam işlem sayısı şu anda 4.552.506 (4,55 milyon) ve raporlama sırasında günlük işlem sayısı 68.782. Buna ek olarak, ağ tarafından işlenen toplam blok sayısı 489.457’ye yükseldi. Bu arada, yüke rağmen ağın ortalama blok süresi 5 saniyede kaldı.

Çeşitli ölçümler ve performans göstergelerindeki gözle görülür artış, Shibarium beta ağında şu anda önemli miktarda test yapıldığının açık bir göstergesi. Bu ölçümler, Shibarium’un piyasaya sürüldüğünde potansiyel olarak alabileceği ilgi ve katılım düzeyini gösteriyor olabilir. Bu arada, ShibaSwap için yönetişim tokeni ve Shibarium için gaz tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE), artan ilgiye tanık oldu. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, OKX kısa süre önce bu varlığı, potansiyel olarak listeleyebileceği meme tokenlardan biri olarak vurgulayarak kullanıcılara beş farklı token arasından seçim yapma fırsatı verdi.

Şu ana kadar toplam 30 bin oy alan BONE, katılımcıların %61’inin borsanın bu varlığı diğerlerine göre listelemesini talep etmesiyle zirvede yer alıyor. Anket kapanmadan önce kullanıcıların oy vermek için 1 günü kaldı. Bunun ışığında, OKX kısa süre önce 1,7 milyon BONE toplayarak 13. en büyük BONE sahibi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir